• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Наші традиції

Наші традиції

Знову на календарі перша субота лютого... І знову спішать в Ільковицьку школу випускники. Цього року на зустріч поспішали випускники, які закінчили школу п’ять, десять та тридцять років тому, адже зустріч з дитинством, шкільними роками – це приємні спогади,це для кожного довгожданне свято. Для шановних гостей учні старших класів та вчителі підготували

/Files/images/фото Новий рік 039.jpg

концертну програму, їх радо зустріли педагоги, які навчали випускників. Перед присутніми виступив директор НВК Костюк Андрій Ярославович, який розповів про зміни, які відбулися за ці роки, про наші досягнення, а також привітав усіх із святом. Випускники Антонюк Ольга та Кащук Мирослав в свою чергу подякували за гости

нну зустріч. Усі потім ще довго сиділи

у своїх класах, за шкільними партами, згадуючи шкільні будні та фотографувалися на згадку. А ми, учні школи, гордимося, що наші випускники знайшли своє місце в житті, стали хорошими спеціалістами та поважними людьми.

Марія Штикало, Галина Кулик, учні Ільковицького НВК

«Мамо рідна, хай святиться ім’я твоє»

У травні, коли природа-мати виряджає свою доню-землю в пишному вбранні весняних квітів у дорогу життя, праці і радості, коли розцвітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас Свято матері.

Саме цьому світлому і дорогому для кожної неньки дню була приурочена виховна година « Мамо рідна, хай святиться ім’я твоє» у 5 класі, яку провела класний керівник Штикало Ірина Степанівна.

Сьогоднішнє Свято- це свято Божої Матері, Матері- України і нашої земної Матері. Вони є тими чистими джерелами , з котрих людина живиться від першого свого подиху на цьому світі до останіх днів життя .

Отож, найперше п’ятикласники віддали шану Жінці, яка народила Сина Божого, далі висловили свою гордість за те, що живуть на такій багатій, щедрій, мальовничій землі, ім’я якій Україна. Та найбільше слів минуло в адресу найближчої людини на світі- рідної матусі.

Мама… Це перше слово, яке з радістю та усмішкою вимовляє дитина .Мама… Це те слово, яке найчастіше повторює людина у хвилини страждання і горя Матерів мільйони, і кожна несе в серці любов. Безперечно, кожен із впевненістю скаже: « Найкраща мати-моя, бо безмежна її ніжність». Саме це у сценці «Мамо!» довели Бондаренко Оксана та її мама Ганна Орестівна. А от Козачок Світлана Степанівна виголосила заповіт своєму сину Тарасу, у якому із повчальними словами звернулася до усіх синів на світі, бо саме мама, яка дала нам життя, навчає нас усіх життєвих премудростей, розуміти людей і творити добро, шанувати хліб і правду.

Та діти часто, не задумуючись, роблять мамі боляче, як у сцені «Митько-бідак», яку мистецьки зіграли Сенишин Тетяна (мама) та Білецький Назар (Митько).

Ніколи у житті дитина не сплутає мамин голос ні з яким іншим ,бо ж він живе у кожного з нас, такий знайомий, рідний.У цьому переконалися усі присутні на виховній годині ( учителі, батьки) під час гри «Впізнай мамин голосок».А от проведена « Анкета для двох» показала, що діти дуже добре знають своїх матусь, їх уподобання , захоплення. З задоволенням п’ятикласники виконували творчі завдання «Мамина посмішка» : малювали малюнки , складали гімн маминій посмішці.

Та найщиріше діти складали молитви до Матері Божої за найближчих і найдорожчих , найкращих і наймиліших – своїх матусь.

Найдобріші й найчарівніші слова, що зігріли материнські серця, линули з уст дітей наприкінці уроку, коли найрідніші сини і дочки дякували матусям за добро, ласку, за життєву науку та бажали добра, радості, щастя і сили на многії літа і подарували матерям квіти та сувеніри, виготовлені своїми руками .

Зі сльозами на очах батьки подякували п’ятикласникам та класному керівнику за душевну, зворушливу виховну годину.

Марія Штикало, член гуртка «Юний журналіст» Ільковицького НВК «ЗШ І-ІІІ ст. –дитячий садок»

/Files/images/Изображение 016.jpg

ЧЕМПІОНАТ НВК З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

В Ільковицькому НВК “ЗШ І-ІІІ ст. дитячий садок” проходив чемпіонат з настільного тенісу серед учнів нашої школи ,в якому взяли участь хлопці, які пройшли відбірковий тур. Учасниками стали 16 кращих тенісистів школи: Ярош Володимир, Некін Ярослав, Диюк Олег, Якубовський Іван ( 11 клас), Богун Любомир, Білик Андрій, Єрьоменко Володимир, Диюк Богдан, Хомин Володимир, Романчук Василь (10 клас), Бобко Павло, Волошин Богдан, Пелип Олег ( 9 клас), Гарасимчук Ігор, Костюк Володимир, Шамборовський Андрій ( 8 клас). Переможцем у цих змаганнях став Романчук Василь, учень 10 класу.

Володимир Костюк,
учень 8 класу Ільковицького НВКМіжнародний день рідної мови

Кожного року в нашому НВК проходить святкування Міжнародного дня рідної мови, адже рідна мова– це мова батька, мова мами, це мова народу, рідна мова—це мова серця.

Цього року свято підготували учні 5, 8 та 10 класів із вчителем української мови та літератури Іриною Степанівною Штикало. Учні декламували вірші, співали пісні, прославляючи рідну мову. А як її не любити?! Всім світом визнана за одну з найзвучніших мов. І тому вона така мелодійна і неповторна., адже в ній дзвенить слава запорожців і січових стрільців. Нею написані невмирущі твори Котляревського і Шевченка, Франка і Карпенка –Карого, Лесі Українки і Коцюбинського, Гончара і Загребельного. Ми усі живемо у прекрасних піснях свого народу.

Наталія Шубрат,член гуртка “Юний журналіст”
Ільковицького НВК “ЗШ І-ІІІ ст. дитячий садок”

Відкриймо їй серце відверте і чисте,
Відкриймо їй душу не заспану,
Вчитаймось в Лесине слово іскристе
Очима живими та ясними.

Такими словами розпочалося свято, приурочене річниці з дня народження Лесі Українки, яке підготували учні 9 класу із вчителем української мови та літератури Любов’ю Полікарпівною Кисель.

Ми маємо свій неповторний колоритний національний костюм, наймелодійнішу і ніжну національну пісню, багату солов’їну мову, багатовікову героїчну історію. І це свято допомогло усім присутнім ще раз звернутися до чистого життєдайного джерела української поезії і стрепенутися від чесного, щирого та полум’яного слова Лесі Українки, яке звучало із уст дев’ятикласників. Ведучі свята Наталія Войтко та Олена Радзимінська розповіли присутнім про сімейне виховання у родині Петра Антоновича та Ольги Петрівни Косачів, провели усіх життєвими шляхами Лесі Українки, вслухалися в її поезію, яка бриніла дзвінкими нотами—словами життя.

Тетяна Батюк, Софія Миколайчук,
члени гуртка “Юний журналіст”

Кiлькiсть переглядiв: 582

Коментарi

 • Manyguep

  2018-02-15 15:15:07

  В сети много полезных статей о пикантном положении и роддомах, но они какие-то неконкретные. Недостает названий перинатальных центров, адресов, рекомендаций настоящих докторов. А хотелось бы увидеть последнюю информацию, жизненную в этом году – с новейшими технологиями, тарифами и новинками. Идеально, чтобы вдобавок и позновательная информация для будущих и настоящих мам. Все это нашла именно тут. Четко, конкретно, с образцами из настоящей жизни, консультациями профессионалов. Зачастую заглядываю на интернет-сайт, если ребенок болеет...

 • Knigosfera.com.ua

  2016-11-27 17:01:12

  Знижка 20% на зошити, підручники та методичну літературу + безкоштовна доставка! http://knigosfera.com.ua/ Зробити замовлення або проконсультуватися Ви можете за телефонами: 097-782-50-57, 095-150-95-41, 063-988-98-77...